Oferta pracy nr 1/2009

Na stanowisko: Młodszy referent / podinspektor w Referacie Gospodarki Miejskiej i Inwestycji

Podkowa Leśna, 12 marca 2009 r.

Ogłoszenie o wolnym stanowisku

BURMISTRZ MIASTA PODKOWA LEŚNA ZATRUDNI PRACOWNIKA

Cel stanowiska:
Prowadzenie spraw związanych z działaniem Referatu Gospodarki Miejskiej i Inwestycji.

Wymiar:
Pełny etat.

Zakres zadań (główne obowiązki):

• Wydawanie zezwoleń na pobudowanie przyłączy w pasie drogi gminnej oraz prowadzenie rejestru.
• Prowadzenie wykazu protokołów odbioru przyłączy do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
• Przygotowywanie umów dotyczących dostawy wody i odbioru ścieków oraz prowadzenie rejestru.
• Współpraca ze stanowiskiem ds. opłat w sprawie informacji o nowych użytkownikach sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
• Zarządzanie cmentarzem komunalnym.
• Ubezpieczenie całego majątku tj. domów komunalnych, ruchomego mienia komunalnego, komputerów itp.
• Udział w wizjach w terenie w wyniku zgłaszanych interwencji.
• Rozpatrywanie skarg, wniosków, interpelacji wg właściwości, w tym przygotowywanie odpowiedzi na pytania wnoszone drogą pisemną do Burmistrza.

Wymaganie konieczne (kwalifikacje zawodowe i doświadczenie):

Minimalne:

1. Wykształcenie średnie (preferowane osoby z rozpoczętymi studiami wyższymi).
2. Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
3. Biegła znajomość obsługi komputera.

Pożądane:
1. Komunikatywność,
2. Samodzielność i odpowiedzialność,
3. Skrupulatność i dokładność,
4. Umiejętność pracy w zespole,
5. Znajomość zagadnień objętych zakresem zadań.

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w konkursie:

1. korzystanie z pełni praw publicznych,
2. niekaralność,
3. nieposzlakowana opinia,
4. wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. kopia dowodu osobistego albo oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz przebieg pracy zawodowej,
3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
4. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
5. życiorys i list motywacyjny.

Dokumenty należy składać / przesyłać w terminie:

Do dnia 25 marca 2009 r. pod adresem: Urząd Miejski w Podkowie Leśnej, adres:
ul. Akacjowa 39/41, 05-807 Podkowa Leśna, z dopiskiem „Oferta pracy nr 1/2009 ”
Rozpatrywane będą tylko kompletne oferty, które wpłyną do Urzędu do podanego terminu.

Inne informacje:

Wybrany kandydat, przed zawarciem umowy o pracę, zobowiązany jest przedłożyć oryginały:
– świadectw pracy i dyplom / świadectwo ukończenia studiów / szkoły (do wglądu),
– zaświadczenie o niekaralności, uzyskane z Ministerstwa Sprawiedliwości,
– zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku.
Nie złożenie w/w dokumentów będzie skutkowało nie zawarciem umowy o pracę.

Z wybranym kandydatem zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony, a po upływie tego okresu, po uzyskaniu pozytywnej oceny pracy na zajmowanym stanowisku zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony.

Oferty osób nie zakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Młodszy referent / podinspektor w Referacie Gospodarki Miejskiej i Inwestycji.

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Burmistrz Miasta informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Podkowie Leśnej do zatrudnienia na stanowisku

Do zatrudnienia wybrany został Pan Jakubiak Paweł, zamieszkały Grodzisk Mazowiecki.

Uzasadnienie wyboru:

Spośród 6 kandydatów spełniających wymagania wskazane w ogłoszeniu, z którymi przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną, komisja rekrutacyjna zdecydowała, że Pan Jakubiak Paweł jest najbardziej odpowiednim kandydatem do zatrudnienia na stanowisku określonym w ogłoszeniu. Kandydat legitymuje się wykształceniem średnim, aktualnie jest studentem ostatniego roku studiów licencjackich. Ważnym atutem kandydata był staż pracy w ramach prac interwencyjnych w Referacie Gospodarki Miejskiej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Podkowie Leśnej na stanowisku pomocniczym. Na tym stanowisku pracy kandydat nabył umiejętności niezbędne w pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu.
Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Podkowa Leśna, 26 marca 2009 r.

Z up. Burmistrza Miasta
Podkowy Leśnej
Sekretarz Miasta
/-/ Maria Górska

Historia zmian >>

Brak zmian dla tego postu.

BIP – Podkowa Leśna