Oferta pracy nr 13/2007

BURMISTRZ MIASTA PODKOWA LEŚNA ZATRUDNI PRACOWNIKA Na stanowisko: Inspektor / podinspektor ds. zieleni i estetyki miasta (Ogrodnik miejski)

Podkowa Leśna, 10.09.2007

Ogłoszenie o konkursie na wolne stanowisko

Oferta pracy nr 13/07

BURMISTRZ MIASTA PODKOWA LEŚNA ZATRUDNI PRACOWNIKA
Na stanowisko: Inspektor / podinspektor ds. zieleni i estetyki miasta (Ogrodnik miejski)

Cel stanowiska:

Planowanie i koordynacja prac Urzędu Miasta związanych z konserwacją zieleni miejskiej i drzewostanu oraz dbałość o estetykę przestrzeni publicznej.

Wymiar:

Pełny etat,

Zakres zadań (główne obowiązki):

1. Nadzór nad tworzeniem i utrzymywaniem terenów zielonych,
2. Koordynacja projektowania i wykonywania nowych nasadzeń,
3. Pielęgnacja zieleni – koordynacja pracy pracowników gospodarczych UM lub firm zewnętrznych,
4. Prowadzenie i uaktualnianie ewidencji drzew na terenach publicznych (park, ciągi zieleni, itp.) i prywatnych,
5. Współpraca z Wojewódzkimi Konserwatorami Przyrody i Zabytków, oraz współpraca z Nadleśnictwem Chojnów – uczestnictwo w wizjach terenowych oraz innych inicjatywach,
6. Udział w projektach służących rewitalizacji miasta, w tym koordynacja projektów zieleni (rewitalizacja parku miejskiego oraz ulic Jana Pawła, Lipowej i Lilpopa)
7. Planowanie i realizacja działań mających na celu podniesienie estetyki przestrzeni publicznej.

Wymagania konieczne (kwalifikacje zawodowe i doświadczenie):

Minimalne:
1. Ukończone wyższe studia w zakresie: inżynier ogrodnik/leśnik lub architekt krajobrazu,
2. Dobre umiejętności interpersonalne,
3. Umiejętność korzystania z komputera,
4. Osobiste doświadczenie w realizacji podobnych funkcji / zadań.

Pożądane:
5. Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w realizacji podobnych zadań,
6. Robocza znajomość co najmniej jednego języka obcego,
7. Umiejętność prowadzenia inwentaryzacji zieleni i drzew.

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w konkursie:

1. korzystanie z pełni praw publicznych,
2. niekaralność,
3. nieposzlakowana opinia,
4. wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. kopia dowodu osobistego albo oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz przebieg pracy zawodowej,
3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
4. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
5. życiorys i list motywacyjny.

Dokumenty należy składać / przesyłać w terminie:

do dnia 24 września 2007 r. pod adresem: Urząd Miejski w Podkowie Leśnej, ul. Akacjowa 39/41, 05-807 Podkowa Leśna, z dopiskiem „Oferta pracy nr 13/07”
Rozpatrywane będą tylko kompletne oferty, które wpłyną do podanego terminu.

Inne informacje:

Z wybranym kandydatem zostanie zawarta umowa o pracę na okres próbny, a po upływie tego okresu, po uzyskaniu pozytywnej oceny pracy na zajmowanym stanowisku zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony.

Oferty osób nie zakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

Informacja o wynikach analizy ofert kandydatów na stanowisko

Inspektora/podinspektora ds. zieleni i estetyki miasta jakim jest Podkowa Leśna
Podkowa Leśna, 01.10.2007 r.
Oferta 13/07

Inspektora/podinspektora ds. zieleni i estetyki miasta jakim jest Podkowa Leśna.

Informujemy, że w wyniku analizy dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowała się następująca kandydatka spełniająca wymagania niezbędne, określone w ogłoszeniu.

1. Benata Margieryta Branecka – miejsce zamieszkania Brwinów

2. Beata Alicja Homontowska – miejsce zamieszkania Nadarzyn

Przewodnicząca Komisji Konkursowej
Maria Górska

Informacja o wynikach konkursu na kandydata na stanowisko

Podkowa Leśna, 05.10.2007 r.

Komisja konkursowa informuje, że w konkursie na kandydata na stanowisko Inspektora/podinspektora ds. zieleni i estetyki w/w miasta wyłoniono Panią Beatę Homontowską zamieszkałą w Nadarzynie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydatka spełnia wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu konkursowym.
W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, kandydatka wykazała się największą wiedzą z zakresu zagadnień wymaganych na w/w stanowisko.

Historia zmian >>

Brak zmian dla tego postu.

BIP – Podkowa Leśna