Oferta pracy nr 1/2007

BURMISTRZ MIASTA PODKOWA LEŚNA ZATRUDNI PRACOWNIKA Na stanowisko: Kierownik Referatu Gospodarki Miejskiej i Inwestycji

Cel stanowiska:

Całościowe kierowanie pracą Referatu Gospodarki Miejskiej i Inwestycji, oraz odpowiedzialność przed Burmistrzem Miasta za funkcjonowanie gospodarki komunalnej, inwestycji miejskich i ochrony środowiska.

Wymiar:

Pełny etat.

Zakres zadań (główne obowiązki):

1. Organizacja pracy Referatu, nadzorowanie, kontrolowanie i ocena pracy podległych pracowników,
2. Organizacja obsługi mieszkańców w zakresie gospodarki komunalnej i ochrony środowiska,
3. Opracowywanie rocznych planów inwestycyjnych oraz harmonogramów rzeczowo-finansowych oraz nadzorowanie realizacji i rozliczenia tego planu,
4. Nadzorowanie opracowywania dokumentacji przetargowej dotyczącej inwestycji miejskich, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, w ramach ustawy prawo zamówień publicznych,
5. Nadzór nad eksploatacją miejskiej infrastruktury technicznej: wodociąg, kanalizacja, automatyczna stacja uzdatniania wody, oświetlenie, drogi, itp.,
6. Całościowa koordynacja realizacji zadań inwestycyjnych w ramach współpracy z sąsiednimi gminami,
7. Współpraca w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na realizację inwestycji, poprawę jakości usług komunalnych i ochronę środowiska.

Wymaganie konieczne (kwalifikacje zawodowe i doświadczenie):

Minimalne:

1. Ukończone wyższe studia techniczne,
2. Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego,
3. Dobre umiejętności interpersonalne,
4. Umiejętność korzystania z komputera,
5. Praktyczna wiedza o realizacji inwestycji i / lub usług komunalnych.

Pożądane:

6. Osobiste doświadczenie w realizacji i / lub nadzorowaniu inwestycji infrastrukturalnych,
7. Osobiste doświadczenie w realizacji i / lub nadzorowaniu usług komunalnych,
8. Doświadczenie w zarządzaniu personelem.

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w konkursie:

1. korzystanie z pełni praw publicznych,
2. niekaralność,
3. nieposzlakowana opinia,
4. wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. kopia dowodu osobistego albo oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz przebieg pracy zawodowej,
3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
4. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
5. życiorys i list motywacyjny.

Dokumenty należy składać / przesyłać w terminie:

Do dnia 29 stycznia 2007 pod adresem: Urząd Miejski w Podkowie Leśnej, adres: ul. Akacjowa 39/41, 05-807 Podkowa Leśna, z dopiskiem „Oferta pracy nr 1/07”
Rozpatrywane będą tylko kompletne oferty, które wpłyną do podanego terminu.

Inne informacje:

Z wybranym kandydatem zostanie zawarta umowa o pracę na okres próbny, a po upływie tego okresu, po uzyskaniu pozytywnej oceny pracy na zajmowanym stanowisku zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony.

Oferty osób nie zakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

Informacja do naboru na stanowisko

Kierownik Referatu Gospodarki Miejskiej i Inwestycji.

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Kowalewska Katarzyna – zam. Owczarnia
2. Szwarc Wojciech – zam. Piastów
3. Bieńkowski Ireneusz – zam. Nadarzyn

Sekretarz Miasta
Maria Górska
2007.03.07

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Kierownik Referatu Gospodarki Miejskiej i Inwestycji

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Kowalewska Katarzyna zam. Owczarnia.

2007.03.12

Historia zmian >>

Brak zmian dla tego postu.

BIP – Podkowa Leśna