oferta pracy 2/2006

Ogłoszenie o konkursie na wolne stanowisko

BURMISTRZ MIASTA PODKOWA LEŚNA ZATRUDNI PRACOWNIKA Na stanowisko: Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

Cel stanowiska:

Całościowy nadzór nad problematyką zarządzania nieruchomościami gminnymi i bezpośrednia realizacja zadań w tym zakresie.

Wymiar:

Pełny etat.

Zakres zadań (główne obowiązki):

1.Prowadzenie spraw w zakresie gospodarki nieruchomościami miasta (użytkowanie wieczyste, dzierżawa, nabycie i sprzedaż gruntów, wywłaszczenia, zasiedzenia, uaktualnianie opłat rocznych, windykacja należności, przekształcenia form własności, zlecanie operatów szacunkowych wartości nieruchomości),
2.Przygotowanie i realizacja programu gospodarowania nieruchomościami miasta, oraz programu zarządzania gminnym zasobem lokalowym,
3.Wyjaśnianie stanu prawnego nieruchomości miejskich i prowadzenie ewidencji dla poszczególnych kategorii,
4.Prowadzenie spraw administracyjnych o odszkodowania za grunty zajęte pod drogi,
5.Udział w projektach służących rewitalizacji miasta.

Wymagania konieczne (kwalifikacje zawodowe i doświadczenie):

Minimalne:
1.Ukończone wyższe studia prawnicze, administracyjne lub z zakresu zarządzania nieruchomościami,
2.Dobre umiejętności interpersonalne,
3.Umiejętność korzystania z komputera,
4.Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe.

Pożądane:
5.Praktyczne doświadczenie w realizacji takich samych lub podobnych zadań,
6.Robocza znajomość co najmniej jednego języka obcego.

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w konkursie:

1.korzystanie z pełni praw publicznych,
2.niekaralność,
3.nieposzlakowana opinia,
4.wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.kopia dowodu osobistego albo oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
2.kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz przebieg pracy zawodowej,
3.oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
4.oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
5.życiorys i list motywacyjny.

Dokumenty należy składać / przesyłać w terminie:

Do dnia 2 stycznia 2007 pod adresem: Urząd Miejski w Podkowie Leśnej, adres: ul. Akacjowa 39/41, 05-807 Podkowa Leśna, z dopiskiem „Oferta pracy 2/06”
Rozpatrywane będą tylko kompletne oferty, które wpłyną do podanego terminu.

Inne informacje:

Z wybranym kandydatem zostanie zawarta umowa o pracę na okres próbny, a po upływie tego okresu, po uzyskaniu pozytywnej oceny pracy na zajmowanym stanowisku zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony.

Oferty osób nie zakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

na stanowisko Inspektora ds. gospodarki nieruchomościami

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania określone w ogłoszeniu:

Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
1. Ewa Popiel Podkowa Leśna
2. Mirosław Sajewicz Warszawa
3. Katarzyna Bagińska Podkowa Leśna

Sekretarz Miasta
Maria Górska
Podkowa Leśna, 8.01.2007r.

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Na stanowisko: Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został wybrany Pan Mirosław Sajewicz zamieszkały w Warszawie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inspektora ds. gospodarki nieruchomościami Pan Mirosław Sajewicz uzyskał największą ilość punktów.

24.01.2007 r. Sekretarz Miasta

Historia zmian >>

Brak zmian dla tego postu.

BIP – Podkowa Leśna